Рефрижераторні перевезення

Рефрижераторні перевезення з дотриманням необхідного температурного режиму

Транспортування продуктів харчування та товарів, що потребують підтримки температурного режиму насьогодні являється однією з самих розповсюджених послуг в галузі автотранспортних перевезень. Однак далеко не всі перевізники можуть забезпечити під завантаження необхідну кількість траків, обладнаних рефрижераторами, які дозволяють зберегти вантажі, що швидко псуються та потребують замороження, доставивши їх на склад без збитків для якості товару.

Наша компанія, спеціалізована на перевезенні продуктів харчування, готова запропонувати своїм клієнтам послуги з транспортування товарів що швидко псуються на будь-які відстані, завдяки наявності автомобілів, котрі облаштовані сучасними холодильними установками. При цьому ми гарантуємо, що вимоги замовника будуть виконані в повному обсязі, а необхідний вантаж прибуде до місця призначення вчасно.

Наша компанія бере на себе відповідальність за дотримання температурного режиму як під час перевезення продуктів харчування, так і під час вантажних операцій. Крім того, спеціалісти компанії ретельно слідкують за тим, щоб вантаж було розміщенно в рефрижераторі найбільш ефективно, з дотриманням усіх вимог циркуляції повітря, що забезпечує його зберігання. Звернувшись в нашу компанію, Ви можете не хвилюватись за те, що перевозимий вантаж затримається в дорозі та не буде доставленний вчасно.