Автомобільні перевезення

Автоперевезення від KST — доставимо навіть пушинку!

Компанія KST приділяє особливу увагу автомобільним перевезенням, тобто доставленню вантажу усіма можливими видами автотранспорту. Багаторічний досвід праці у цій галуззі, а також збільшені за цей час потужності, професіоналізм співробітників дають нам право стверджувати, що автомобільні перевезення від KST — це автоперевезення будь-якої складності в максимально стислий час.

Маючи великий досвід співробітницива з автоперевізниками, ми підбираємо найбільш вигідні варіанти доставки вантажів для Вашого бізнесу. Компанія KST здійснить перевезення вантажу в будь-яку точку на карті України, в самий віддаленний куточок СНД, Ближнього Сходу, а також в країни Західної та Східної Європи.

При міжнародних автотранспортних перевезеннях ми використовуємо TIR Carnet, що дає нам змогу гарантувати безперешкодний перетин кордонів. Це в свою чергу гарантує Вам цілісність та збереженність Вашого вантажу. Завдяки напрацьованним контактам та професіоналізму наших співробітників, ми не тільки допоможемо Вам транспортувати будь-який вантаж (в тому числі збірний, негабаритний та інших видів), але й гарантуємо безпеку, своєчасність доставки, а також економічну вигоду від транспортування Вашого вантажу автомобільним транспортом компанії KST.

Задля Вашої зручності ми пропонуємо можливість відстеження переміщення вантажу на будь-якій ділянці шляху згідно Ваших вимог. Крім того, ми готові допомогти Вам з консолідацією збірних вантажів на складах Європи і простежити за благонадійною відправкою вантажу до місця призначення.

Автотранспортні перевезення вантажів з компанією KST:

 

Доставка вантажів як по территорії України та країн СНД, так і по территоріях європейских країн. Для нас не іcнує кордонів: Франція, Германія, Польша або Італія — вантаж буде доставлено в будь-яку точку світу, вказану на карті
Гарантована безпека вантажів. Ми знаємо наскільки важлива безпека вантажу, тому пропонуємо Вам повний комплекс послуг з охорони Вашого вантажу в дорозі: від експедитування до озброєнної охорони
Транспортування будь-яких видів вантажу: небезпечних, продуктів харчування, ПММ, потребуючих рефрижераторного перевезення, збірних вантажів та інших. Для нас не існує терміну «дуже великий» або «дуже маленький» - ми знайдемо можливість доставити Ваш вантаж до місця призначення якої б форми він не був
Допомога в митному оформленні вантажів. Наші компетентні співробітники допоможуть Вам з оформленням всієї необхідної документації, якою б складною, на перший погляд, вона б Вам не здалась. Крім того, ми заповнимо її грамотно, щоб у Вас не виникло непорозумінь при митному очищенні вантажу або при перетині кордону.
Страхування вантажів. Для того щоб Ви могли спокійно спати, ми пропонуємо Вам страхування вантажів: дотриматись усіх формальностей Вам допоможуть наші співробітники


Чекаєте від автоперевізчика гідного відношення, максимальної віддачі своїй праці, швидкості та безпеки доставки Вашого вантажу? Тоді Ви вже знайшли те, що шукали! Компанія KST — неперевершена якість надаваних послуг, перевірена часом!