Про компанію

Ми раді вітати Вас на сайті компанії KST GRPOUP UKRAINE!

Хто ми?

Група молодих, цілеспрямованих професіоналів, досконало володіючих знаннями у галузі логістики транспортних перевезень та готові працювати двадцять чотири години на добу для того, щоб:

  • Доставити вантаж будь-якої складності та маси в будь-який куток земної кулі
  • Забезпечити ваше підприємство транспортними послугами самої високої якості
  • Надати контейнерні, змішані, залізничні, авіа, морські та інші види перевезень з дотриманням усіх Ваших вимог
  • Запропонувати експедитування вантажу
  • Підготовити повний пакет документів для перевезення
  • Зробити все, щоб Вам сподобалась якість та швидкість виконання поставленої задачі — доставки вантажу


Чому ми?

Більше десяти років ми займаємось наданням транспортних послуг, як юридичним, так і фізичним особам. За цей час ми напрацювали зв'язки, заслужили авторитет в галуззі та набрались досвіду. Кожен член команди KST GROUP підбирається дуже ретельно, тому в нашій компанії немає випадкових людей — кожен має багатий досвід та освіту, що дозволяє нам виконувати поставлені надзадачі швидко й якісно.

Наше гасло:

З нами відкритий будь-яких шлях. І це не просто слова, а гарантія того, що щоб не трапилось, Ваш вантаж буде на Вас чекати в узгодженому місці в чітко узгоджений час.

Корпоративні цінності компанії:

Співробітники: все в нашій компанії зроблено руками професіоналів, які отримують задоволення від праці і ми це цінуємо, забезпечуючи їх усім, що необхідно для праці та відпочинку. Крім того, наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб Ви були абсолютно спокійні за свій вантаж.

Інновації: ми рухаємось в ногу з часом, забезпечуючи якість наданих послуг на самому високому рівні.

Сервіс: у нас Ви отримуєте ввічлеве та ретельне відношення персоналу, котрий професійно виконає всі домовленності чітко й вчасно.

Прозорість відносин: надаючи послуги з логістики, ми на деякий час стаємо частиною Вашої компанії і разом виконуємо загальну місію — здійснюємо швидку та якісну доставку вантажу, тому ще одна наша позиція — прозорі та чесні відносини з клієнтом.

Відповідальність: «ми самі несемо відповідальність за все, що з нами відбувається!» - ще одне правило нашої компанії.

Окрім усіх вище зазначених переваг, ми завжди шукаємо і завжди знаходимо шляхи для доставки Вашого вантажу!

Ви шукаєте гідних партнерів? Вам не потрібні слова та Ви цінуєте тих, хто вміє віддаватись праці на всі сто відсотків? Тоді ми будемо раді нашому співробітництву! Прямо зараз Ви зможете зв'язатись будь-яким зручним для Вас способом з нашими консультантами та отримати відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Обирайте нас! Працюйте з професіоналами!