Морські контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення від компанії KST

Контейнерні перевезення — це сучасний, найбільш економічний вид транспортування вантажів, що використовується в міжнародних сполученнях та дає змогу доставити вантаж в будь-який куток світу в найкоротший час.

Організація морських контейнерних перевезень це доволі складна задача. Вона потребує чітко злагоджених дій протягом всіх етапів транспортування вантажу. При організації транспортування вантажу компанія KST Group Ukraine опирається на свої професійні навички та досвід,  примінює налагоджені зв'язки з різноманітними транспортними структурами, забезпечує виконання усіх вимог та побажань клієнтів.

Завдяки широкій агентській мережі насьогодні ми здійснюємо доставку усіляких вантажів морським шляхом з різних країн, включаючи США, Турцію, Корею, Тайланд, Іспанію, Італію та Китай, поєднуючи морські та наземні види транспортування завдяки портам Одеси, Ільчевська, Маріуполя та країн Балтії в Україну, Росію та країни Центральної Азії.

В залежності від поставленої задачі, за побажанням клієнта, здійснюємо доставку вантажу в контейнерах за схемою «від дверей до дверей» ("door to door"). Виконання транспортного перевезення таким чином значно зкорочує його час, а також знімає з клієнта усілякі проблеми, стосовно організації перевезення та митного оформлення вантажу.

В залежності від спеціфікації вантажу, ми можемо надати під завантаження різноманітні типи контейнерного обладнання: 20”, 40”, 40” High Cube, рефрижераторні контейнери,  Open Top, Flat Rack, при цьому даємо гарантію конкурентноздатних ставок, які приємно здивують навіть самих примхливих замовників.

При цьому наша компанія працює з усіма видами вантажів та має великий досвід в транспортуванні небезпечних, негабаритних та вантажів, що швидко псуються.

При експидитуванні вантажу оформлюються всі необхідні документи та підписуються договори, які надалі сприятимуть вирішенню різноманітних додаткових питань, що можуть виникнути зі сторони митного контролю чи отримувача вантажу.

Насьогодні у галуззі морських перевезень для нас не існує питань, які неможливо вирішити. Досвід та практичні навички, якими володіють наші спеціалісти, дають гарантію того, що доставка вантажу морським шляхом буде здійснена на самому високому рівні. Наша діяльність розрахована на те, щоб позбавити замовника від непотрібних проблем та при мінімальних витратах досягти максимального результату.

Довірте транспортування вантажу професіоналам, та це збереже ваші витрати, сили та час!