Автомобільні перевезення

Автоперевезення від KST — доставимо навіть пушинку!

Компанія KST приділяє особливу увагу автомобільним перевезенням, тобто доставленню вантажу усіма можливими видами автотранспорту. Багаторічний досвід праці у цій галуззі, а також збільшені за цей час потужності, професіоналізм співробітників дають нам право стверджувати, що автомобільні перевезення від KST — це автоперевезення будь-якої складності в максимально стислий час.

Маючи великий досвід співробітницива з автоперевізниками, ми підбираємо найбільш вигідні варіанти доставки вантажів для Вашого бізнесу. Компанія KST здійснить перевезення вантажу в будь-яку точку на карті України, в самий віддаленний куточок СНД, Ближнього Сходу, а також в країни Західної та Східної Європи.

При міжнародних автотранспортних перевезеннях ми використовуємо TIR Carnet, що дає нам змогу гарантувати безперешкодний перетин кордонів. Це в свою чергу гарантує Вам цілісність та збереженність Вашого вантажу. Завдяки напрацьованним контактам та професіоналізму наших співробітників, ми не тільки допоможемо Вам транспортувати будь-який вантаж (в тому числі збірний, негабаритний та інших видів), але й гарантуємо безпеку, своєчасність доставки, а також економічну вигоду від транспортування Вашого вантажу автомобільним транспортом компанії KST.

Задля Вашої зручності ми пропонуємо можливість відстеження переміщення вантажу на будь-якій ділянці шляху згідно Ваших вимог. Крім того, ми готові допомогти Вам з консолідацією збірних вантажів на складах Європи і простежити за благонадійною відправкою вантажу до місця призначення.

Готові поставити під завантаження авто різних типів

  • тентові
  • рефрежераторні
  • платформи
  • ізометричні
  • контейнеровози
  • автоцистерни
  • бортові
  • зерновози

 

Автомобільні перевезення:

Перевезення збірних і малогабаритних вантажів
Консолідація вантажів в Європі на складах Гарволін (Польща) і Таллінн (Естонія)
Перевезення вантажів під спеціальним температурним режимом
Страхування вантажу на підставі генерального договору зі страховою компанією
Перевезення небезпечних і негабаритних вантажів
Послуги з організації вантажно-розвантажувальних робіт
Спеціалізовані послуги обробки вантажів
Найкращі логістичні рішення з Європи на Україну, Росію, Казахстан
Спеціальні/корпоративні тарифи для клієнтів


Чекаєте від автоперевізчика гідного відношення, максимальної віддачі своїй праці, швидкості та безпеки доставки Вашого вантажу? Тоді Ви вже знайшли те, що шукали! Компанія KST — неперевершена якість надаваних послуг, перевірена часом!

   
платформи