Перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів по Європі та країнам СНД від компанії KST

Доставка збірних вантажів до місця призначення — послуга, на якій сьогодні спеціалізується дуже мало перевізників, так як вона потребує багатого досвіду, професійних навичок та знань в суміжних галузях, таких як логістика та маркетинг. Крім того, необхідна практика консолідації збірних вантажів, коли невеликі партії товару приймаються до транспортування в різноманітних населенних пунктах одразу від декількох замовників, а також чітка уява о коньюнктурі ринку міжнародних автотранспортних перевезень.

Наша компанія надає Вам увесь спектр послуг з перевезення збірних вантажів на території Європи та країн СНД. Схема співпраці з клієнтами, яку ми пропонуємо, полягає в тому, що без додаткових фінансових витрат для замовника наші спеціалісти доставлять необхідний вантаж на склад, після чого він поєднується з іншими партіями товарів та готується до відправки. При цьому ми піклуємось про те, щоб маршрут вантажу був обраний найбільш оптимально, що також дозволяє суттєво знизити витрати на його перевезення.

Наша компанія повністю несе відповідальність за цілісність вантажів, що чекають транспортування. Крім того, ми пропонуємо послуги із страхування збірних вантажів та консолідуємо їх переміщення протягом всього відрізку шляху. Ми беремо на себе відповідальність за підготовлення та оформлення всіх необхідних документів, які передбачені дійсним митним законодавством країн Європи та СНД, а також зобов'язуємось доставити необхідний вантаж по системі «door to door» в максимально стислий час.