Ремонт вагонів

   ТОВ «КСТ ГРУП УКРАЇНА» професійно здійснює поточний, деповський і капітальний ремонти вантажних вагонів на вагоноремонтних підприємствах України, країн СНД і Балтії.

З метою максимально скоротити час простою вагонів в неробочому парку і гарантувати якість ремонтних робіт, ми забезпечуємо виїзд нашого фахівця на місце проведення ремонту.

Надаємо весь спектр ремонтних послуг рухомого складу (ТО, ТР1, ТР2, ДР, КР), поставки необхідних запасних частин і комплектуючих, з підготовкою відповідної технічної документації:

1. Технічне обслуговування - ТО
Технічне обслуговування проводиться для того, щоб підтримати справність всіх комплектуючих вагонів. Це має велике значення для забезпечення безпеки курсування поїзда по коліях. Перевірки в рамках ТО можуть виконуватися в сформованих або транзитних поїздах, а також проводитися при підготовці порожніх вагонів до завантаження. При цьому відчеплення від основної групи вагонів не потрібно.

2. Поточний відчіпний ремонт - ТР-1
Головним завданням поточного ремонту вагонів є забезпечення працездатності вагона. Він може включати в себе як ремонт, так і повну заміну певних комплектуючих, все залежить від стану вагонів на момент діагностики. При цьому сам вагон відчіплюється від основного складу і передається на спеціальні місця, де виконується ремонт.

3. Поточний відчіпний ремонт - ТР-2
Ремонт ТР-2 виконується на завантаженому або порожньому вагоні, який входить до складу транзитного або прибувшого поїзда. При цьому вагон відчіплюється і подається на пункт ремонту.

4. Деповській ремонт - ДР
Проводиться безпосередньо в депо на спеціально обладнаних пунктах. Головним завданням таких робіт є відновлення ресурсу вагонів за рахунок ремонту або заміни несправних комплектуючих. Обсяг проведених робіт визначається за допомогою попередніх діагностичних процедур.

5. Капітальний ремонт - КР
Проводиться для повного відновлення ресурсу вагонів. При цьому часто виконується заміна базових елементів конструкції, які не можуть бути замінені в процесі проведення інших ремонтів.

У своїй діяльності ми орієнтуємося на довгостроковий успіх і підвищення результатів за рахунок застосування інноваційних технологій, підвищення власної операційної ефективності і продуктивності, а також відповідності міжнародним стандартам якості.

Пропонуємо розглянути варіанти взаємовигідної співпраці і готові надати будь-яку додаткову інформацію по організації ремонтного процесу і постачання комплектуючих до залізничного рухомого складу.

Завантажити комерційну пропозицію

    

rail24@kst.com.ua