Експедиціювання вантажів в межах порту

Експедитування вантажу в межах порту — одна з важливих та складних транспортних послуг, яку надає транспортно-єкспедиційна компанія KST Group Ukraine. Наша компанія має широкі професійні зв'язки з усіма службами та структурними підрозділами, як в порту, так і за його межами.

Маючи великий досвід роботи спеціалістів з експедитерського відділу та широкі зв'язки з стивидорними компаніями, митними та іншими контролюючими органами, складськими організаціями та контейнерним терміналом, KST проведе експидитування вантажу в межах порту в мінімально можливий час та за низьку плату.

Наші послуги з експедитування вантажів в Одеському, Чорноморському морському тогрівельному порту:
 

забезпечення завантаження контейнерів до борту судна та розвантаження на території портового контейнерного терміналу;
проведення контрольної перевірки та догляду за вантажем в карантинній, митній, санітарній та ветеринарній службі портів;
митне оформлення контейнерного вантажу в режимах транзит, експорт та імпорт, та його подальше проведення на территорії порту та терміналу;
організація зберігання вантажу під митним контролем на складських площадках чи на терміналі порту;
повний догляд за переміщенням вантажу чи контейнера до завантаження, для вивозу з території порту;
оформлення товарно-транспортної документації на ввіз та вивіз вантажу чи контейнера з/на територію порту;
підбір необхідної контейнерної тари для завантаження вантажів замовника, пакування та закріплення його у контейнері.


Експедиторські послуги від нашої транспотно-експедиційної компанії не обмежуються портами України. Маючи широку мережу агентів в вагомих портах світу, ми також, в рамках послуги «від дверей до дверей» проведемо портове експедиціювання контейнерного вантажу в порту будь-якої країни під повним наглядом наших експедиторів. Стосовно всього процесу транспортування вантажу в будь-якому морському порту, для нашого клієнта постійно надається інформація від регіональних портових експедиторів. Замовивши в нашій експедиційній компанії послугу портового проведення Вашого вантажу, Ви максимально знизите ціну на експедитування контейнерного вантажу в межах порту.