Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення від КСТ: обирайте найкращих!

Мультимодальні перевезення являть собою комплексну послугу з перевезення одного й того ж вантажу різними видами транспорту. Це обумовлюється не тільки географічним місцем розташування кінцевого пункту призначення, але й вибором найкоротшого шляху доставки, а також нестандартними розмірами вантажів та їх специфікою.

Наша компанія рада надати Вам послуги з мультимодальних перевезень вантажів будь-яких розмірів та вмісту. Насьогодні ми маємо можливість широко використовувати різноманітні види транспортних засобів, що дозволяє доставити необхідний вантаж практично в будь-яку точку світу. При цьому комплексний підхід к вирішенню поставленної задачі дозволяє не тільки економити час наших клієнтів, но й значно знижувати фінансові витрати, пов'язані з доставкою вантажів.

Наші спеціалісти чітко виконують усі побажання замовника й допомагають йому обрати оптимальний маршрут доставки вантажу, на всьому протязі якого, компанія гарантує цілісність і збереженність перевозимого товару. При цьому ми беремо на себе процедуру страхування вантажу й оформлення усіх необхідних митних документів, а також при необхідності здійснення робіт по його перезавантаженні у процесі транспортування та штабелювання.

Кваліфіковані співробітники нашої компанії готові прийти на допогу клієнтам, яким потрібні мультимодальні перевезення вантажів. Вам не доведеться самостійно визначати, який вид транспорту на тому чи іншому відрізку шляху буде найбільш ефективним, розраховувати об'єм витрат та координувати весь процес перевезення вантажу — віднині цим будуть займатись досвідчені спеціалісти, які гарантують блискуче виконання замовлення. Практика та досвід дозволять їм виконати задачу будь-якої складності, при цьому забезпечивши конкуретоспроможність товарів за рахунок низьких цін на транспортування та оперативне доставлення в кінцевий пункт призначення.

Сьогодні ми працюємо з багатьма країнами світу, в яких успішно працює наша агентна мережа, тому експерти компанії завжди знають, де на данний час знаходиться Ваш вантаж і як швидко його буде доставлено за вказаною адресою. На данний час для мультимодальних перевезень наша компанія використовує як автотранспорт, так і морські пароходи, залізничний транспорт. Ми маємо досвід транспортування нестандартних та небезпечних для навколишнього середовища вантажів, гарантуючи, що вони будуть доставлені в необхідне місце з дотриманням усіх норм і правил безпеки.

Послуги з мультимодальних перевезень KST:

 

Мультимодальні перевезення «від дверей до дверей»
Координація діяльності всіх учасників транспортного процесу
Контроль за пересуванням вантажу та термінів доставки
Мультимодальні перевезення з повним комплексом вантажних робіт
Оформлення вантажопроводимих документів на перевезення
Повний комплекс послуг з обробки, перевантаження вантажів у портах та на   терміналах
Можливість перевезення негабаритних та небезпечних вантажівДовірте свій вантаж професіоналам, та його буде доставлено до місця призначення якісно та вчасно!