Про компанію

Про нас

KST Group - міжнародна транспортна компанія, сучасний оператор вантажних мультимодальних перевезень з власним парком залізничного рухомого складу.

Бренд

KST має успішний 14-річний досвід вантажоперевезень по Україні, країнам СНД, Балтії, Європи, Китаю і Азії про що і говорить впізнаваність бренду в професійному середовищі так і серед вантажовідправників.

Місія

Ми відкриваємо дороги і доставляємо успіх вашому бізнесу.

Цінності

Співробітники - це найвища цінність компанії. Компанія дбає про мотивацію, розвиток і самореалізацію кожного співробітника, стимулює членів команди до нових досягнень і загального успіху. Цінує професіоналізм співробітників, які забезпечують високий рівень надання послуг клієнтам і динамічний розвиток KST group.

Клієнтоорієнтованість. Для нас не існує нерозв'язних задач в сфері вантажоперевезень. Ми виявляємо гнучкість і мобільність для забезпечення інтересів клієнта. Принцип партнерства забезпечує взаємовигідне співробітництво з кожним, хто звернувся до нас за професійною допомогою.

Репутація компанії - це високий показник якості та участі в розвитку економіки, це прагнення працювати за цивілізованими світовими бізнес-стандартам на принципах відповідальності, чесності, надійності, довіри, інноваційності та добросовісної конкуренції.

Показники

  • 2007 дата заснування
  • 4 представництва Київ (Україна), Одеса (Україна), Москва (Росія), Тбілісі (Грузія)
  • 67 вагонів власного парку (криті та напіввагони)
  • 269 ​​орендований вагонний парк
  • 3100 перевезень в місяць
  • 4150 прямих договорів з перевізниками і судноплавними лініями
  • 67 кваліфікованих фахівців з досвідом роботи


Крім всіх перерахованих вище переваг, ми завжди шукаємо і завжди знаходимо легкі, швидкі і надійні шляхи для доставки Вашого вантажу!

Ви шукаєте гідних партнерів? Вам не потрібні слова і Ви цінуєте тих, хто вміє викладатися в роботі на всі сто відсотків? Тоді ми будемо раді нашій співпраці! Прямо зараз Ви можете зв'язатися будь-яким зручним для Вас способом з нашими консультантами і уточнити всі ті питання, які Вас цікавлять.

Обирайте нас! Працюйте з професіоналами!